października 02, 2018

Zapowiedzi naszych pierwszych patronatów! "Zła miłość" i "Tylko Żywi Mogą Umrzeć" na jesiennej tapecie!


Kochani,

Tym razem przychodzimy nie z recenzją, a z zapowiedzią naszych dwóch pierwszych patronatów. Jeśli kojarzycie grupę Ailes, do której osobiście należę (Aga), możecie również kojarzyć D.B. Foryś oraz Samantę Louis, nasze dwie koleżanki po fachu. Obie wydają w tym roku swoje książki, a my im patronujemy, gdyż wiemy, jakie świetne będą! Możecie zaufać ich piórom, mamy nadzieję, że się nie zawiedziecie. Oto krótki przedsmak tego, co Was czeka w „Złej miłości” Samanty oraz w debiucie Doroty „Tylko Żywi Mogą Umrzeć”: 

„Zła miłość”

„Przyjaźń, miłość i bolesna prawda.
Jaka miłość sprawia, że gdy ją wyznasz, twój kochanek odchodzi?
Z pewnością jest to zła miłość. Ale czy ta miłość nie zasługuje na szansę? Kiedy Cassandrę opuszcza ojciec, a matka wysyła ją na miesiąc wakacji do swojej siostry, dziewczyna nie podejrzewa jeszcze, że ten wyjazd wywróci jej życie do góry nogami. Niespodziewanie na drodze Cassie stanie Dean, chłopak, który odszedł w momencie, kiedy oddała mu serce. I miał ku temu dobre powody, bowiem tajemnica, jaką skrywa Dean, nie jest łatwa do zaakceptowania. Może się okazać, że gdy prawda wyjdzie na jaw, strach będzie silniejszy od uczucia, jakimi Cassie darzy Deana.
W końcu Zła Miłość nie może mieć prawa bytu, czyż nie?”

Gorący, zły romans już teraz powinien was zaciekawić swoją tajemniczością i emocjonalnością. My wierzymy, że jest, na co czekać!„Tylko Żywi Mogą Umrzeć”:

„Mam na imię Tessa i, odkąd pamiętam, prowadzę podwójne życie. Jestem barmanką za dnia, za to nocami zmieniam się w żądną krwi łowczynie demonów. Dlaczego to robię? Och, nie zrozumcie mnie źle, przecież nie wybrałam takiego zajęcia, ponieważ jest ekscytujące i bezpieczne, pieniądze też nie grały tutaj żadnej roli, nikt mi w końcu za to nie płąci.
Tropię i zabijam wyłącznie dlatego, że posiadam nad nimi niespotykaną przewagę: w połowie jestem jedną z nich…”

„Ile osób potrzeba do rozpętania Apokalipsy? Co powiecie na: Tess – cierpiącą na fasmofobię łowczynię istot nadprzyrodzonych, Kiliana – tajemniczego nieznajomego z zamiłowaniem do słodyczy, Remiela – irytującego medium z zapędem do nekromancji, Gabriela – egzorcystę, proboszcza, spowiednika i żartownisia w jednym, oraz Leonardo – eksperta od ziół. Dream Team. Świat nie ma się czego obawiać. Ludzkość z pewnością zostanie ocalona!”

Fantastyczne fantasy! Mnóstwo humoru, mnóstwo nierozwiązanych zagadek, tajemniczość, świetni bohaterowie, dużo akcji. Pierwszą wersję tej opowieści już miałam okazję przeczytać na Wattpadzie i wiem, że ulepszona będzie tylko i wyłącznie lepsza!

Te dwa patronaty to dla nas zaszczyt i jesteśmy wdzięczne, że możemy mieć je pod opieką. To dobrze zapowiadające się książki polskich autorek, na które, powtórzymy po raz enty, warto czekać i zbierać pieniążki! Pamiętajcie, Gabriel i Kilian są moi, przywłaszczam ich sobie! :D

Arystokratki,
A.   & J.

2 komentarze:

Wywiad z Joanną Jarczyk, autorką "Zgromadzenia"!

Wywiad z Joanną Jarczyk! 1.    Skąd pomysł na taki gatunek powieści? Nie bała się Pani, że wśród tylu książek „Zgromadzenie” moż...

Copyright © 2016 Arystokratki spod księgarni , Blogger